İstanbullu Gelin 53. Bölüm Fragmanı

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Star Tv’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin bu akşam yeni bölümüyle seyircisiyle buluştu. Dizinin bu akşamki yeni bölümü biter bitmez etkileyici İstanbullu Gelin 53. Bölüm Fragmanı Star Tv ile aynı vakit buradan ilginize sunulmuştur. İstanbullu Gelin merakla beklenen yeni bölüm fragmanlarını haftalık buradan takip edebilirsiniz. İyi seyirler..

Fikret’in konağa getirdiği misafir herkesi merak içerisine sokarken Adem cephesinde kurduğu plan işlediği için memnundur. Süreyya, Gözde’nin ilişkilerini yıpratmaması için sakin kalır fakat Faruk’u affetmesi de kolay olmayacaktır.


Reklamlar

Faruk’un kaybolmasıyla alakalı olarak Adem’den şüphelenen Esma hanım, Akif’e Adem hakkındaki dosyayı polise vermesini ister. Adem ise kendini aklamak için eski hatırı sayılır dostlarını Faruk’un bulunması için araya sokar. Bu acı bekleyiş hiç umulmadık birinden gelen haberle biter. Peki Faruk hayatta mıdır?

Boran ailesine karşı açtığı savaşı gizli şekilde yürüten Adem bu savaştan galip çıkabilecek mi? Adem’i köşeye sıkıştırmak için yaptığı planını öğrenen Aslı bu defa yakın dostu Dilara ile arasını bozmamak için Faruk’a karşı cephe alır. Murat’ın evlendikten sonra yurt dışına taşınma haberi konağa bomba gibi düşer. Boran ailesini dağıtmak için Adem planını ağır ağır devreye sokar.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.